تاریخچه گروه صنعتی راهب

از آن زمان که در گلستان های بی نظیر قمصر کاشان با عشق به چیدن گل مشغول بودم، شمیم عطر گلاب ایران را در سرتاسر جهان استشمام می کردم. میخواستم پلی بسازم تا در مسیر آن تجارت نیاکان خود را به پیشرفته ترین صنایع روز دنیا پیوند زنم و تولیدی جهانی داشته باشم." به نقل از جناب آقای راهب، بنیان گذر گروه صنعتی راهب.
دیری نپایید که جناب آقای مجید راهب با بیش از هفتاد سال تجربه در تولید گلاب و عرقیات و با توسل به تجربیات غنی گذشته خود و بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته، با بنیان نهادن کارخانه معظم ایران گلاب و برند "ربیع" برای اولین بار موفق به تولید گلاب بهداشتی و پاستوریزه در ایران گردید تا آغازی برای تلاش بی وقفه وی جهت اعتلای نام ایران در عرصه جهانی باشد. برند ربیع در حال حاضر با بهره گیری از 5 شعبه و 25 نمایندگی خارجی محصولات خود را به بیش از 30 کشور جهان صادر می نماید و توانسته تبدیل به یک برند بین المللی و شناخته شده در سطح جهان شود. این شرکت در تمام سال های گذشته عزم خود را بر گشودن بازارهای جدید صادراتی گذاشته است و اکنون افتخار کسب 15 عنوان صادر کننده ممتاز و نمونه کشوری را درکارنامه خود دارد.

این شرکت دارای بالاترین میزان فروش و سهم بازار در ایران می باشد و توانسته است با ایجاد 4 شعبه و 100 نمایندگی در سرتاسر ایران، محصولات خود را در پهنای گسترده کشور عزیزمان ایران عرضه نماید. همچنین مفتخر است که به عنوان برند برتر ایران شناخته شده و تندیس زرین برند محبوب ایران را در سال های مختلف از آن خود کند.

مجید راهب، یک کارآفرین بین المللی است که آوازه شهرت او مرزهای کشور را در نوردیده و توانسته لقب "سلطان گلاب جهان" را برای خود به ارمغان آورد. علاقه وافر به تولید و عشق به صادرات و آگاهی داشتن از تجارت روز، این مجموعه را قادر به تاسیس شرکت پخش ربیع گستر شاد، کارخانجات شمشادنوش، شمشاد و هزارچشمه آبشار در ایران و کارخانجات کریستال و حتا در امارات در قالب گروه صنعتی راهب، نموده است.

 
تاریخچه گروه صنعتی راهب